15.septembris, 2000     
Šeit iespējams realizēt savas ieceres
Mitrumu aizturošajā plēvē nedrīkst būt šķirbas vai caurumi
Ātri un ērti ir strādāt ar metāla karkasu
Rezultāts, izmantojot ģipškartonu, ir labs
Izmanto bēniņu telpas

Vecās bēniņu telpās ir iespējams realizēt daudzas ieceres. Tur var iekārtot mājīgas dzīvojamas istabas. Varbūt no tām pavērsies skaists skats, varbūt piepildīsies sapnis par labāku apgaismojumu un ventilāciju.

Kā iegūt jauku istabu?

Bieži vien dzīvojamas mājas remonts ir tas, kas atmodina ieceri tikt arī pie plašākām telpām. Varbūt pēc gadiem ilgas dzīvošanas šaurībā, zinot, ka būvēt piebūvi ir neiespējami, labs risinājums izrādās bēniņu telpu izbūvēšana.
Daudzās mājās joprojām bēniņi ir tikai telpa, kur caurvējš svilpo gar nekam nevajadzīgas mantības kaudzēm. Varbūt tieši šeit, izmantojot nedaudz kokmateriālus, ģipškartonu un dažas pakas izolācijas materiālu var iekārtot jaukāko telpu visā mājā?
Visus darbus var izdarīt no iekšpuses
Ja jumts ir kārtībā, visus darbus var izdarīt no iekšpuses. Ir speciālas mitrumizturīgas ģipškartona loksnes ar ko starp spārēm izveidot vēju aizturošu klājumu. Šīs plāksnes piestiprināmas tieši pie jumta latiņām tā, lai starp tām un jumta segumu paliktu gaisa atstarpe. Pēc tam liek izolācijas materiālu, mitrumu aizturošo plēvi un ģipškartona loksnes iekšpusē.

Parasti šo darbu dara pats
Ģipškartona loksnes ir darbam parocīgs materiāls. Ja arī montāžas darbos pieļautas atsevišķas kļūdas, piemēram ap durvju ailēm un logiem, tik un tā, to iespējams noslēpt zem špakteles kārtas un rezultāts būs labs un izskatīgs.

[Saturs]