Ģipškartona īpašības
Kā būvmateriālam Norgips ģipškartona loksnēm ir daudz neaizstājamu īpašību. Loksnes neizdala ne kaitīgas vielas, ne arī nepatīkamas gāzes. Tajās neatrast alerģijas izraisošas vielas. Tātad, Norgips ģipškartona loksnes ir būvmateriāls, ko izmantojot būvē var rēķināties ar telpām, kur valdīs veselīgs mikroklimats. Turklāt, no šī būvmateriāla būvētās sienas un griesti būs stabili un izturīgi, tie neplaisās, tie apmierinās gan ugunsdrošības, gan arī skaņas izolācijas prasības. Kas ir ģipškartona galvenā izejviela ģipsis? Lasiet par to šeit.
Mikroklimats
Norgips ģipškartonu lokšņu spēja no telpas gaisa uzņemt  siltumu un mitrumu un vēlāk tos izdalīt telpā, vecina lieliska mikroklimata veidošanos. Loksnēs nav kaitīgu vielu. Tātad, citiem vārdiem sakot, tās ir veselīgs materiāls, kas nekaitē mikroklimatam.
 
Mitrums
Ja ģipškartona loksnes pareizi izmanto, tās necieš no pūšanas, pelēšanas un citiem mitruma izraisītiem procesiem. Būvējot telpas, kur gaidāms paaugstināts mitrums, jāievēro speciāli nosacījumi un atbilstoši ražotāja norādījumi.
 
Karstums
Ģipškartona loksnes īslaicīgi var izturēt augstas temperatūras, taču tās nedrīkst tikt pakļautas ilgstoši karstumam virs 50ŗC.
Ugunsdrošība
Norgips ģipškartona loksnes ir nedegošs materiāls, pie kam tās efektīgi aizkavē uguns izplatīšanos ugunsgrēka gadījumā. Ķīmiski saistītās ūdens molekulas izdaloties aizkavē uguns izplatīšanos.
   
Skaņas izolācija
Ģipškartona loksnes ir laba izvēle skaņas izolēšanai, taču labs rezultāts sasniedzams vienīgi tad, ja rūpīgi ievēroti visi ražotāja dotie norādījumi.