Uzziniet labāk NORGIPS — savu uzticamo sausās apbūves sistēmu piegādātāju

Uzziniet labāk NORGIPS — savu uzticamo sausās apbūves sistēmu pMēs esam kopā ar Jums kopš 1993. gada — vienmēr, kad Jums ir nepieciešami pārbaudīti, vienkārši un efektīvi risinājumi.iegādātāju

Mēs darbojamies Polijas tirgū kopš 1993, bet Latvijas tirgū no 1997. gada.

Mūsu produkciju pazīst vairāk nekā 12 pasaules valstīs.

Visiem mūsu izstrādājumiem ir atbilstoši sertifikāti.

Kopš savas darbības sakuma , esam saražojuši un spējuši realizēt pasaulē vairāk nekā vienu miljardu m² ģipškartona plākšņu.

Par uzņēmumu

Mēs esam starptautisks uzņēmums, kas dibināts Norvēģijā un pašlaik aktīvi strādā 12 Eiropas valstīs. Kopš 1993. gada sistemātiski attīstām savu izstrādājumu tirdzniecību Polijā un pārējās Eiropas valstīs. Mūsu eksperti aktīvi atbalsta izplatītājus un būvniekus visā kontinentā.

Mēs esam viens no līderiem “sausās būves” starpsienu, piekaramo griestu, sienu un griestu segumu, mansarda apbūves un sauso klonu sistēmu ražotāju vidū. Austrumeiropā tai skaitā arī Latvijā Norgips ir labi zināms ģipškartona plākšņu simbols.

Pateicoties savai gandrīz 25 gadu darbībai Latvijas tirgū, mēs piedāvājam pārbaudītus augstākās kvalitātes izstrādājumus, kas ir droši, draudzīgi lietošanai un vienkārši uzstādīšanā. Visi mūsu izstrādājumi iziet laboratorijas testus, un tiem ir ekspluatācijas īpašību deklarācijas un citi nepieciešami dokumenti, kas ļauj tos izmantot dzīvojamajās un sabiedriskajās ēkās.

Neatkarīgi no darbu rakstura — vai tie ir dzīvokļu un māju remonti, vai jaunu dzīvojamu ēku būvniecība Latvijā un ārvalstīs —

MĒS PALĪDZAM IETAUPĪT LAIKU UN SAMAZINĀT IZMAKSAS, piedāvājot IZPILDĪTĀJIEM piekļuvi zināšanām, pārbaudītiem izstrādājumiem un risinājumiem, kas ļauj veikt darbu efektīvi.

MĒS ATBALSTĀM PROFESIONĀĻUS, lai viņu būvētie un remontētie objekti ATBILSTU VISĀM UGUNSDROŠĪBAS, SKAŅAS IZOLĀCIJAS , SILTUMA, KOMFORTA , NOTURĪBAS prasībam un radītu telpu lietotajiem VIDEI DRAUDZĪGAS, KLUSAS UN DROŠAS vietas ilgiem gadiem.

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija - Ilgtermiņā attīstīt un piegādāt Eiropas būvmateriālu tirgum “sausās būves” PRODUKTUS UN RISINAJUMUS, lai Norgips kļūtu par visbiežāk izvēlēto materiālu zīmolu “sausās būves” jomā, palīdzot profesionāļiem un amatniekiem veikt viņu darbus un piedāvājot atbalstu tur, kur tas ir nepieciešams.

Mūsu misija

Saviem sadarbības partneriem Mēs piedāvājam savas zināšanas un pieredzi , atvieglojot būvdarbu veicējiem remonta un būvniecības procesu, piegādājot viņiem videi draudzīgus, noturīgus un lietošanā vienkāršus izstrādājumus, kas padara viņu darbu efektīvāku un ļauj ietaupīt laiku un mazināt izmaksas.

Misja i wizja
Norgips to

NORGIPS ir:

 • pārbaudīti izstrādājumi, ko Eropas amatnieki un Būvorganizācijas izmanto jau gandrīz 30 gadus;
 • “Sausās būves” sistēmas un risinājumi
 • uzticama loģistika;
 • ērta piekļuve nepieciešamām zināšanām (tehniskie materiāli, video instruktāžas un testi, padomi);
 • augsta kvalitāte par konkurētspējīgu cenu;
 • izstrādājumi ar nepieciešamu dokumentāciju, tostarp sertifikātiem un ekspluatācijas īpašību deklarācijām;
 • inovatīvu risinājumu vadīšana , radīšana un pilnveidošana laboratorijas testu ietvaros;
 • atbalsts sadarbības partneriem un izpildītājiem visur, kur un kad tas ir iespējams.
Norgips 2021 Latvija
Dokumentu mape
Dokumentu mape
close

Dokumentu mape ir vieta, kur var uzglabāt atlasītās lejupielādes un materiālu patēriņa aprēķinus.

Noklikšķiniet "UZ MAPI" uz jebkura dokumenta vai aprēķina.

Pateicoties dokumentu mapei, jūs varat viegli sagatavot dokumentāciju savam ieguldījumam, kurā ir:

 • produktu un risinājumu tehniskā dokumentācija
 • materiālu patēriņa aprēķini
 • produktu saraksta kopsavilkums
 • titulkarte ar ieguldījumu sarakstu
Lejupielādēt ZIP Lejupielādēt ZIP
Lejupielādēt PDF Lejupielādēt PDF
Sūtīt uz @ Sūtīt uz @
 Iztīrīt mapi
Aizvērt
augšup