Rūpes par veselību un apkārtējo vidiRūpes par veselību un apkārtējo vidi

Draudzīgs mikroklimats telpās, pateicoties videi draudzīgām Norgips ģipškartona plāksnēm.

Ģipškartona plāksnes ir ļoti populāras, vispirms pateicoties savām funkcionālām priekšrocībām, gala estētikai un uzstādīšanas vienkāršībai.

Tās tiek iecienītas par to apkārtējai videi draudzīgām īpašībām, sākot no izejvielām, ražošanas un lietošanas un beidzot ar utilizāciju. Taču ne visi zina, ka tas ir risinājums, kas arī pozitīvi ietekmē gaisa kvalitāti telpās.

Dabas spēks

Ģipškartona plākšņu pamatsastāvdaļa ir ģipsis.

Pateicoties šī materiāla dabiskām īpašībām, tas lieliski noderēs kā būvniecības materiāls. Pateicoties lieka mitruma absorbcijas spējai un tas atdošanai, kad gaiss telpā kļūst pārāk sauss, ģipsis palīdz regulēt mitruma līmeni iekštelpās.

Videi draudzīgs ražošanas process

Kartons, kas izmantots ģipškartona plākšņu ražošanas, tiek izgatavots no makulatūras. Un no kurienes nāk ģipsis?

Ģipsis tiek iegūts atklātās dabiskās atradnēs vai dūmgāžu atsērošanas termoelektrostacijās. Tas ir ļoti svarīgs apkārtējai videi process, kas novērš sēra un slāpekļa oksīdu, kas izraisa skābos lietus, emisiju. Atsērošanas laikā ūdens vidē kristalizācijas procesā efektīvi izgulsnējas un izdalās visas nevajadzīgas vai potenciāli kaitīgas vielas. Ģipsis, kas iegūts ar šo metodi, ir tīrs un nesatur, piemēram, dūņas vai minerālsāļus. Papildus tam šajā procesā netiek ģenerēti kaitīgi atkritumi. Materiāls tiek regulāri testēts laboratorijās, piemēram, lai noteiktu nevēlamu sastāvdaļu saturu. Tirgū tiek laisti tikai izstrādājumi, kas ir pilnīgi droši apkārtējai videi.

Viegls, izturīgs, videi draudzīgs

Atsevišķi Norgips pamata ģipškartona plākšņu veidi, kas atbilst regulējumiem būvniecības jomā, ražošanas posmā tiek pakļauti mikroputošanas procesam, pateicoties kuram tie ir vieglāki, vienlaikus nezaudējot izturību un montāžas īpašības.

Vieglākas Norgips plāksnes nodrošina ne tikai lielāku komfortu mikro mērogā, bet arī negatīvas ietekmes uz apkārtējo vidi makro mērogā samazināšanu. Mazāks kravas svars ļauj transportēt vairāk ģipškartona plākšņu vienlaikus, pateicoties kam piegāžu process ir draudzīgāks apkārtējai videi.

Veiktie testi liecina, ka vieglas plāksnes, kas izgatavotas no tīra un apkārtējai videi droša mikroputu ģipša, ir tikpat izturīgas kā citu ražotāju plāksnes. Pateicoties zināšanām un modernām tehnoloģijām, Norgips nodod klientu rokās augstas kvalitātes izstrādājumus, kas tiek izgatavoti apkārtējai videi draudzīgā veidā.

Norgips 2021 Latvija
Sūtīt ziņojumu

Cienījamās dāmas un kungi,
personas datu drošība mums ir ļoti svarīgs jautājums. Tādēļ mēs sniedzam jums informāciju par apstrādājamiem personas datiem. Personas datu pārzinis ir Norgips Sp. z o.o. ar juridisko adresi Varšavā: ul. Racławicka 93, 02-634 Warszawa, Polija. Jūsu dati tiks apstrādāti, lai apstrādātu nosūtīto jautājumu.
Vairāk informācijas par mūsu Privātuma politiku.

Šī vietne ir aizsargāta ar reCAPTCHA, un uz to attiecas Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Dokumentu mape
Dokumentu mape
close

Dokumentu mape ir vieta, kur var uzglabāt atlasītās lejupielādes un materiālu patēriņa aprēķinus.

Noklikšķiniet "UZ MAPI" uz jebkura dokumenta vai aprēķina.

Pateicoties dokumentu mapei, jūs varat viegli sagatavot dokumentāciju savam ieguldījumam, kurā ir:

  • produktu un risinājumu tehniskā dokumentācija
  • materiālu patēriņa aprēķini
  • produktu saraksta kopsavilkums
  • titulkarte ar ieguldījumu sarakstu
Lejupielādēt ZIP Lejupielādēt ZIP
Lejupielādēt PDF Lejupielādēt PDF
Sūtīt uz @ Sūtīt uz @
 Iztīrīt mapi
Aizvērt
augšup